فروش نمک بسته بندی یک کیلویی دلچسب


نمک بسته بندی دلچسب

نمک بسته بندی دلچسب یکی از مواد غذایی ضروری برای بدن است و به عملکرد صحیح بدن و مغز کمک می کند.
اما مصرف نمک غیر استاندارد می تواند خطرات بیشماری را برای بدن داشته باشد.

نمک دلچسب و ضربان قلب

بیشترین اثر مفید نمک استاندارد، ثابت کردن ضربان غیر عادی قلب است و به تنظیم فشار خون شما کمک می کند.

راز نمک بسته بندی تصفیه شده دلچسب چیست؟

حذف تمام ناخالصی ها و املاح زیان آور با روش تصویه جدید که تبلور مجدد نام دارد.

نمک دلچسب و هضم غذا

خوردن مقدار کمی نمک قبل از غذا، باعث می شود میکروب های معده به سرعت از بین بروند و نتوانند آسیبی به بدن برسانند

طرح تهیه و بسته بندی نمک تصفیه شده دلچسب

نمک طعام یکی از مواد ضروری در رژیم غذایی و مهم ترین ماده الکترولیت موجود در مایعات سلولی و خارج سلولی است افزایش روزافزون و گستردگی کاربردهای آن سبب شده تا از آن به عنوان ماده با 14000 کاربرد یاد شود.

نمک تصفیه

 

کارخانه نمک تصفیه شده خوراکی

نمک تصفیه شده از معادن مختلف نمک که معمولا به صورت آب نمک هست بطور مکانیکی برداشته می شود این ترکیب محلول بسیار غلیظ آب نمک هست که قبل از اینکه تبخیر مکانیکی محلول آب نمک شروع شود آن را مواد شیمیایی برای ار بین بردن مواد معدنی درمان می کنند که به طور شگفت انگیزی ناخالصی در نمک نامیده می شود مواد شیمیایی که به محلول آب نمک زده می شود که آن را خالص کند می تواند شامل کلر باشد بعد از این مرحله آب تحت فشار نسبتا زیاد و حرارات بالا شروع به تبخیر می شود تا ساختار مولکولی نمک تغییر پیدا کند و در مرحله آخر نمک را در خشک کن بستر سیال قرار می گیرد تا رطوبت در آن کاملا حذف شود و مواد ضد حفره و عوامل تهویه  اضافه می شود تا ماندگاری و طول عمر نمک برای همیشه تامین شود.

ید نیز در مقادیر خیلی کم برای جلوگیری ازگواتر (تورم تیروئید) اضافه می شود اما ناگفته نماند این مقدار کم نمی تواند نیاز بدن به ید را تامین کند.

درباره محصول

در جهان تولید نمک با روش مختلف صورت می‌گیرد. روش هیدرومیل با توجه به نیاز کمتر استفاده از انرژی­های فسیلی در فرآیند تصفیه نسبت به سایر روش­ها، به عنوان روش سبز معرفی می­‌گردد.

ماده اولیه تولید این محصول از نوع تبخیری و نمک دریاچه می­‌باشد که با استفاده از آب و روش فیزیکی ناخالصی­های آن حذف و به درجه خلوص تعیین شده نمک خوراکی(99/2 درصد) می­‌رسد.

از امتیازات این روش می توان به قیمت مناسب ،  تنوع دانه بندی به واسطه امکان تفکیک دانه­‌بندی و پوشش نیازهای مشتریان در طیف گسترده­‌ای از صنایع تولیدی و صنعتی کشور اشاره نمود

 

نظارت بر کلیه مراحل تولید، بسته­‌بندی و ارسال محصول توسط همکاران  بخش آزمایشگاه که به عنوان آزمایشگاه همکار اداره استاندارد و نیز همکار سازمان غذا و دارو معرفی گردیده است صورت می­‌پذیرد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *