خرید و فروش نمک دریایی شفا


نمک دریاچه ارومیه شفاء

نمک درمانی شفا

روش نمک درمانی نوعی نظام دارویی است که پزشک و شیمیدانی آلمانی به نام دکتر ویلهلم هانریش شوسلر در صده نوزدهم پرورش داد. این نظام باور دارد که هر نوع بیماری بستگی به آشفتگی های تعادل یک یا چند نمک غیر آلی بدن دارد .

روش نمک درمانی را درمان بیوکیمیکز یا درمان بیوشیمیکز نیز می نامند. یکی از روشهای جدید ماساژ درمانی در دنیا این روزها سنگ نمک ماساژ که به صورت طبیعی و بدون افزودنی می باشد، به واسطه رواج نمک درمانی در دنیا و ویژگی متعدد آن، بسیار پررونق شده است. البته نوع سنگ نمک و استفاده از نمک مورد نیاز بسیار مهم است که این صنعت را تشویق به حرفه ای بودن و کمک از افراد متخصص دعوت میکند نیاز به استراحت و خواب راحت، همواره جزو دغدغه های اصلی شاغلین این عصر است. شاید ساعت ها کار بی وقفه پشت میزهای اداری این چنین ما را خسته می کند.

قطعا باید دارو در آخرین مرحله برای برطرف کردن این مشکل باشد و به جای آن، ماساژ با سنگ نمک انرژی تحلیل رفته را بازیابی کرده و خوابی راحت را به ارمغان می آورد. سنگ های متعددی برای ماساژ به کار می روند و این امر در بسیاری از کشورهای دنیا انجام می شود؛ اما سنگ نمک دارای خصوصیاتی است که کاملا منحصر به فرد بوده و موجب افزایش کارایی ماساژ درمانی با سنگ نمک می شود.

نمک های درمانی از جمله نمک های تولیدی، گروه تولیدی شفاء می باشد. تمامی محصولات تولیدی این شرکت از جمله نمک درمانی توسط مدرنترین تجهیزات و روش های روز جهان تولید شده و بصورت عمده و خرده در سراسر ایران و کشور های اروپایی به فروش می رسد.

 

نمک دریاچه ارومیه شفا،دارای پتاسیم،کلسیم،میزیم،روی،منگنز،آهن و ید طبیعی می باشد،تن ها سه دریاچه عظیم نمک در دنیا وجود دارد که دومین آن پس از بحر المیت،دریاچه نمک ارومیه می باشد،این نمک به روش تبخیری استحصال می شود.نمک موجود در آب دریاچه ارومیه به وسیله نورخورشید به طور طبیعی کریستالیزه شده، و به شیوه سنتی اجدادمان برداشت می شود،بعد از برداشت طی یک فرایند طبیعی و منحصر به فرد شستشو شده و املاح مضر آن از جمله گل و لای،آهک و فلزات سنگین از آن جدا می شود،این فرایند مطابق با آخرین متد های تولید نمک دریایی در اروپا بوده و نمک بدست آمده بدون حذف میکرو ارگانیسم های مورد نیاز بدن از آلودگی ها پاک می شود.

شرایط نگهداری:

دور از نور مستقیم،رطوب و گرما در محلی با تهویه مناسب نگهداری شود

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *